ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

A Budapest Bábszínház Társulata 2022/2023

Színművészek
Vezetőség
Ellinger Edina

Ügyvezető igazgató

Pintér Judit

Gazdasági vezető

Burg Péter

Főmérnök

Márton Éva

Művészeti főtitkár

Meczner János

Igazgatói tanácsadó

Művészeti munkatársak
Ács Norbert

Művészeti tanács

Gimesi Dóra

Művészeti tanács, irodalmi vezető

Hoffer Károly

Művészeti tanács, rendező, tervező

Mátravölgyi Dorottya

Művészeti titkár

Cseri Hanna

Zenei vezető

Virág Vivien

Tervezőasszisztens

Szűcs Judit

Nézőtéri felügyelő

Zelei Ágnes

Marketing vezető

Récsey Manyi

Marketing menedzser

Meiszterics Eszter

Sajtó, PR

Márkus Sándor

Videó

Piti Marcell

fotó

Aradi Regina Anna

Rendezőasszisztens

Bánky Eszter

Rendezőasszisztens

Csonka Margit

Rendezőasszisztens

Szrenkó Tamás

Ügyelő, tárvezető

Havasi Zsuzsanna

Súgó, ügyelő

Miklósi Ferenc

Súgó, ügyelő

Ősz Csaba

Súgó, ügyelő

Urbán Orsolya

Énektanár

Mozgató / Színházpedagógia
Végvári Viktória

Vezető színházpedagógus

Hirmann Blanka

Színházpedagógus

Csörgei Andrea Krisztina

Pedagógiai szakértő

Archívum
Palya Gábor

Bábgyűjtemény vezető

Végvári Viktória

Dokumentáció

Színművészek
Ács Norbert

Bánky Eszter

Barna Zsombor

Bartha Bendegúz

Csarkó Bettina

Ellinger Edina

Hannus Zoltán

Hoffer Károly

Juhász Ibolya

Karádi Borbála

Kemény István

Kovács Judit

Kovács Katalin

L. Nagy Attila

Márkus Sándor

Pájer Alma Virág

Pallai Mara

Pethő Gergő

Podlovics Laura

Rusz Judit

Spiegl Anna

Szolár Tibor

Tatai Zsolt

Teszárek Csaba

Vendégművészek
Ács Petra

Bartos Ágnes

Bánky Sára

Beratin Gábor

Blasek Gyöngyi

Csernák Norbert

Erdős Lili e.h.

Fodor Tamás

Horgas Ráhel

Hrisztov Toma

Kézdy Luca

Kolozsi Angéla

Simon András e.h.

Szekeres Máté

Varga Vince

Wagner-Puskás Péter

Zöldy Ákos e.h.

Gazdasági hivatal
Szeli-Varga Mónika

Osztályvezető

Aranyi-Tóth Eleonóra

Csapóné Conti Klaudia Roberta

Darida István

Megyes J. Tamásné

Péter Árpádné

Romanek Dalma

Zsila Andrea

Szervezés
Gruber Erika

Szervezési vezető

Dolezsánné Várady Katalin

Szervező

Schrödl Libárdi Karolina

Szervező

Tomor Ildikó

Szervezői ügyintéző

Pálinkás Anna Eszter

Jegypénztár

Nagy Petra Krisztina

jegypénztár, nézőtéri felügyelő

Műszaki munkatársak
Torma Gábor

Műszaki vezető

Vigh László Tamás

Üzemeltetési vezető

Gulyásné Dóczi Lívia

Bábkészítő műhely - Tárvezető

Kocsis Eszter Angéla

Bábkészítő műhely

Palya Gábor

Bábkészítő műhely

Safár Gábriel

Mechanikai műhely - Tárvezető

Legány Réka Tünde

Mechanikai műhely

Posta Alex Krisztián

Mechanikai műhely

Salgó András

Festőműhely - Tárvezető

Szarka Bence

Festőműhely

Zsári Zoltán Tamás

Festőműhely

Hegyi Zsolt

Asztalos

Cserneczki Sándor

Díszítőtár - Színpadmester

Zsefle Sándor

Díszítő csoportvezető

Csontos Dániel

Díszítőtár

Göndör Gábor

Díszítőtár

Illés Gergely László

Díszítőtár

Kaposi Balázs

Díszítőtár

Mátyás Károly

Díszítőtár

Petrovszki Benedek

Díszítőtár

Siklósi Miklós

Díszítőtár

Szekeres Norbert

Díszítőtár

Tatay-Moldván Róbert

Díszítőtár

Varga Ádám

Díszítőtár

Nagy Gábor

Hangtár- Tárvezető

Mészáros Gábor

hangtár

Szabó M. Viktor

Hangtár

Szondi György

Világosítótár, Fővilágosító

Szapu Dániel

Videótechnikus

Albert Kinga

Világosítótár

Beregszászi Attila

Világosítótár

Koltai György

Világosítótár

Nagy Erik

Világosítótár

Nyíri Ambrus

Világosítótár

Scitovszky Szabolcs

Világosítótár

Tar Dávid

Világosítótár

Rákli Magdolna

Kelléktár - Tárvezető

Gerle Krisztina

Kelléktár

Papp István

Kelléktár

Kovács Annamária

Öltöztetőtár- Tárvezető

Breska Erika

Öltöztetőtár

Vass Barbara

Öltöztetőtár

Kazi Balázs

Fodrásztár

Petrovics Zoltán

Gondnokság

Zsebő János István

Gondnokság

Hidegkuti Ferenc

Anyagbeszerző, gépkocsivezető

Adorjánné Császár Márta

Porta

Gárdos András

Porta

Orosz Péterné

Porta

Schmidtné Musza Csilla Julianna.

Porta